• Ücretlendirme yurt içinden sağlanan makaleler için makale başı 1,50 TL., makale dışı kaynak (kitap, proje, cochrane vd.) 6 TL. dir. Yurt dışından sağlanan makaleler için makale başı $20, uluslararası tez $60 ve ödünç kitap $30 olmak üzere o tarihteki Amerikan Doları kur karşılığı TL. dir.
  • Kargo ve PTT Posta ücreti 5 TL’dir.
  • Ödemeler banka hesabı kartı ile yapılabilmektedir.
Ödeme Bilgileri

ULAKBİM Üyelik Hesabınıza sadece banka hesabı ile para aktarabilirsiniz.

1. Nakit Ödeme  

T.C. Ziraat Bankası Kamu Kurumsal Şubesindeki IBAN:TR510001001745053879715046 numaralı, ‘TÜBİTAK Ulusal Akademik Ağ ve Bilgi Merkezi’ hesabına havale/EFT yaparak ULAKBİM üyeliğinize ait hesaba para yatırabilirsiniz. (Banka hesabına yatırılan paralar, 1 iş günü sonra ULAKBİM üyelik hesabınıza geçirilmektedir.) Detaylar için yardım sayfasına bakabilirsiniz.

2. Kredi Kartı Hakkında

Kredi Kartı ile ödeme yapılamamaktadır.

Notlar:

Bankaya yapılacak havale işlemi ile ilgili şu hususlara dikkat edilmelidir:

  • Banka hesabına havale yapılan para, havale yaparken açıklama/referans olarak belirtiğiniz ULAKBİM Üyelik hesabınıza aktarılmaktadır. Bu aktarma işlemi 1-2 iş günü sonra yapılmaktadır.
  • Eğer havale sırasında açıklama ya da referans olarak üye numarası ve kullanıcı adı verilmesi unutulursa, bu durumda paranın havale/EFT yapıldığına dair dekont’un, üzerine üye numarası ve/ya kullanıcı adı yazılmış halde, (312) 266 51 81 numaralı faksa, Üyelik İşlerinin dikkatine yollanması gerekmektedir. Dekont’daki bilgiler bankadan ULAKBİM tarafından alınan bilgilerle uyuşması halinde para ULAKBİM Üyelik hesabına geçirilecektir, aksi takdirde para hesaba geçirilmeyecektir.
© 2024 Cahit Arf Bilgi Merkezi