• Ücretlendirme yurt içinden sağlanan makaleler için makale başı 1,50 TL., makale dışı kaynak (kitap, proje, cochrane vd.) 6 TL. dir. Yurt dışından sağlanan makaleler için makale başı $20, uluslararası tez $60 ve ödünç kitap $30 olmak üzere o tarihteki Amerikan Doları kur karşılığı TL. dir.
  • Kargo ve PTT Posta ücreti 5 TL’dir.
  • Ödemeler banka hesabı/kredi kartı ile yapılabilmektedir.
Ödeme Bilgileri

ULAKBİM Üyelik Hesabınıza 2 türlü para aktarabilirsiniz.

1. Nakit Ödeme  

Ziraat Bankası, Kamu Kurumsal Şubesi, IBAN :TR510001001745053879715046 Numaralı ULAKBİM banka hesabına havale yaparak ULAKBİM üyeliğinize ait hesaba para yatırabilirsiniz. Banka hesabına yatırılan paralar, 1-2 iş günü sonra ULAKBİM üyelik hesabınıza aktarılmaktadır.

2. Kredi Kartı İle Ödeme

Kredi Kartı bilgileriyle ilgili güvenlik sistemde sağlanmıştır.

Notlar:

Bankaya yapılacak havale işlemi ile ilgili şu hususlara dikkat edilmelidir:

  • Banka hesabına havale yapılan para, havale yaparken açıklama/referans olarak belirtiğiniz ULAKBİM Üyelik hesabınıza aktarılmaktadır. Bu aktarma işlemi 1-2 iş günü sonra yapılmaktadır.
  • Eğer havale sırasında açıklama ya da referans olarak üye numarası ve kullanıcı adı verilmesi unutulursa, bu durumda paranın havale/EFT yapıldığına dair dekont’un, üzerine üye numarası ve/ya kullanıcı adı yazılmış halde, (312) 266 51 81 numaralı faksa, Üyelik İşlerinin dikkatine yollanması gerekmektedir. Dekont’daki bilgiler bankadan ULAKBİM tarafından alınan bilgilerle uyuşması halinde para ULAKBİM Üyelik hesabına geçirilecektir, aksi takdirde para hesaba geçirilmeyecektir.
© 2021 Cahit Arf Bilgi Merkezi