TÜBİTAK Türkiye Adresli Uluslararası Bilimsel Yayınları Teşvik (UBYT) Programı’na  başvuru yapabilmek için ULAKBİM’e üye olmak gerekmektedir. ULAKBİM üyeliği bulunan kullanıcılarımız aynı üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapabilirler.

Duyuru (27.03.2020)

Değerli araştırmacılar, içinden geçmekte olduğumuz süreç nedeniyle UBYT başvurunuz konusunda soru ve görüşlerinizi ubyt@ulakbim.gov.tr adresine mail yoluyla iletmeniz önemle duyurulur. Bu süreç içerisinde telefon yoluyla soru alınmayacaktır.

Duyuru (30.05.2019)

2019 Yılı UBYT Programı Dergi Listesi İlan edildi.

TÜBİTAK Türkiye Adresli Uluslararası Bilimsel Yayınları Teşvik (UBYT) Programı 2019 yılı dergi listesi ilan edilmiştir. UBYT Uygulama Usul ve Esaslarında yapılan düzenlemeler,  yayın kalitesini teşvik edici birçok yeni uygulamayı içermektedir. Dergilerin Makale Etki Puanı (MEP)’i temel alan yönteme göre teşvik miktarları belirlenmiştir.

Uyarı

UBYT Programı’ndan yararlanabilmek için ULAKBİM ve ARBİS üyeliği gerekmektedir. Her iki üyeliğinde şifreleri birbirinden farklı olmalıdır. Üyelikleri gerçekleştirdikten sonra ULAKBİM üyelik bilgilerinizle Online Başvuru yapabilirsiniz.


UBYT 2018-2019 Yılları Dergi Listesi (Yayın Teşvik) Arama Motoru

© 2020 Cahit Arf Bilgi Merkezi